Hõissa pulmad!

Sandra kirjutab, et:

Ma ragistasin praegu väga pikalt ajusid, et mismoodi seda postitust ette kanda. Mul on igasuguseid emotsioone hetkel peal, millega üritan hakkama saada. Mõtlesin isegi, et võibolla peaksin tegema videopostituse, et kõik ühe hingetõmbega välja lahmida, aga siis jällegi…

Ah ei, ärge muretsege, see polnud mina (jälle!) (või siis pigem IKKA), kes sõrmuse sõrme sai. Aga kuna pulmakülaliste kontsentraat oli nii tihe, siis on natuke selline tunne küll. Igikestva “jahi” ütlesid hoopis minu armsad sõber-naabrid ning pulmast võtsid veel osa vaid paaripanija ja mina. Ja kui ma oleksin pruudikleidi ja pärja ka ise teinud, siis võiksin ilmselt olla täieõiguslikult pulmakorralduse FIE (noh sellise kodukootud stiilis pulmakorralduse puhul vähemalt 🙂 ).

Ja no, mis mina ja mina. Tegelikult oli pruutpaaril endal nii imeilus teostus riiete ja kaunistuste osas ning kindel kontseptsioon, et nendega oli lausa lust koostööd teha. Ja muidugimõista jätan enamikke peaosaliste pilte nende enda kasutada.

Aga kuna ma ei tea veel SIIAMAANI, kuidas täpselt seda postitust püsti panna, siis teen lihtsalt nii, et laen hunniku pilte tegemise järjekorras üles ja siis seletan natuke juurde, kuidas ma nagu ninja olin üheaegselt viie erineva männi otsas ja filmisin ja pildistasin. Enjjooy.

Hommikul valmistasin ühe hunniku pulmamaiuseid, mis läksid hoopiski kojujäänud peredele 🙂 Neid imenunnusid tassikooke saab teha SELLE retsepti järgi:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tee viis meid 45-minutilise sõidu kaugusele. Auto pargitud hakkasid rappa suunduma kolm väga eriskummalist matkalist: kõikvõimalike tehnikavidinatega JA tordiga blond tsikk, Tallinn Dollsi imekaunis kleidis pärjaga kaunitar ja stiilses traksid-kikilips-kostüümis dsentelmaan, kellel laud üle õla.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tegime sinasõprust väljavalitud kohaga, milleks oli imeilus sihvakate mändidealune platsike.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Et ma saaksin rahus pildistada, panime ühe ustava kaaslase mulle puu külge appi:

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Minu lemmikpilt. Lihtsalt selline kaunis, puhas, siiras ja õnnelik neiu:

P8250098i

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

P8250261i

Ma olen nii õnnelik ja tänulik selle päeva eest, missest, et see polnud mulle. Aga õnnelikuks teebki mind see, et nägin ainuisikuliselt oma silmaga neid õnnelikke inimesi, kes nüüd uut etappi oma elus alustavad.

P8250242i

Tegelikult oli see päev lihtsalt maailma pikim. Eriti kuna alustasin sellega, et saatsin poisid lasteaeda, käisin poodlemas, tegin need koogid, seejärel sõitsime viieks tunniks minema, tagasitulles käisin poistega Männikul ujumas ja õhtul tegime väikesed vahkarid peaosaliste ja kõikide mudilastega meie kodus. Hästi hästi tore päev!

Mändidealusest rabavaadetega pulmast valmistasin täna ka video, mis on leitav eelmisest postitusest, ent las see jäägu siis neile, kes parooli kasutada oskavad. Head!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s